FAMILY  ENGLISH CAMP 

Kudowa Zdrój 

W tym roku po raz 20-ty nasze Centrum Edukacyjne Logos przy współpracy z gośćmi ze Stanów Zjednoczonych organizuje obóz językowy w  czterogwiazdkowym Hotelu Kudowa w Kudowie Zdrój. W ubiegłym roku ponad 220 osób skorzystało z tej formy wypoczynku.

Wszyscy uczestnicy są podzieleni na grupy według wieku oraz znajomości angielskiego. Dla każdej grupy przygotowane są oddzielne zajęcia. Wszystkie lekcje prowadzone są przez Amerykanów w małych grupach. Jest czas na dyskusję po angielsku, lekcje, gry językowe, śpiewanie, czytanie Biblii, rozmowy przy posiłkach, oraz wspólne spędzanie czasu wolnego z amerykańskimi nauczycielami. Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci. Osoby niepełnoletnie mogą przyjechać jedynie z dorosłym opiekunem.

Podczas zajęć zapewniamy opiekę nad dziećmi (od 4-go roku życia), które będą uczestniczyły w swoich warsztatach językowych. Celem obozu jest zdobywanie i doskonalenie swoich umiejętności językowych oraz wykorzystanie ich w praktyce podczas rozmów z native speakerami z USA. Pragniemy także szerzyć chrześcijańskie wartości i dzielić się radością, jaka płynie z osobistej relacji z Bogiem.

FAMILY 
ENGLISH 

CAMP 

 

 

 03-10 VII  2021

 

KUDOWA ZDRÓJ

POLAND

 

 

 

 

 

ZGŁOSZENIE

 

 

FAMILY ENGLISH CAMP 2021

KLKNIJ i POBIERZ

CENNIK

To jest element nagłówek.

CENNIK i ZGŁOSZNIE