FAMILY ENGLISH CAMP 

W tym roku po raz 20-ty nasze Centrum Edukacyjne Logos przy współpracy z gośćmi ze Stanów Zjednoczonych organizuje wczasy z angielskim w Hotelu Holimo. Każdego roku około 200 osób korzystało z tej formy wypoczynku. Wszyscy uczestnicy są podzieleni na grupy według wieku oraz znajomości angielskiego.

Dla każdej grupy przygotowane są oddzielne zajęcia. Wszystkie lekcje prowadzone są przez Amerykanów w małych grupach. Jest czas na dyskusję po angielsku, lekcje, gry językowe, śpiewanie, czytanie Biblii, rozmowy przy posiłkach, oraz wspólne spędzanie czasu wolnego z amerykańskimi nauczycielami. Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci. Osoby niepełnoletnie mogą przyjechać jedynie z dorosłym opiekunem.

Podczas zajęć zapewniamy opiekę nad dziećmi (od 4-go roku życia), które będą uczestniczyły w swoich warsztatach językowych. Celem obozu jest zdobywanie i doskonalenie swoich umiejętności językowych oraz wykorzystanie ich w praktyce podczas rozmów z native speakerami z USA. Pragniemy także szerzyć chrześcijańskie wartości i dzielić się radością, jaka płynie z osobistej relacji z Bogiem.

KLIKNIJ i POBIERZ ZGŁOSZENIE

To jest element nagłówek.

 ZGŁOSZENIE

03- 09 VII  2022